چرا به وب سایت نیاز داریم؟

چرا به  وب سایت نیاز داریم؟

با افزایش رشد تکنولوژی و گسترش هر روزه ی اینترنت، سبک تجارت ، بازاریابی و تبلیغات بسیار تغییر کرده است یک طراحی سایت با کیفیت می تواند نقش یک ویترین تبلیغاتی را برای شما ایفا کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک ویترین می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید و از رقیبان خود پیشی بگیرید.

۱- بروشور آنلاین

 

بروشور آنلاین

 

افراد و شرکت ها هزینه های زیادی را برای تهیه و توزیع بروشور ها انجام می دهند. با داشتن یک وب سایت شما می توانید به طور کامل از تهیه و توزیع بروشور به روش سنتی صرف نظر کنید.
مشتریان بالقوه ی شما می توانند درباره ی شما و محصولات شما به صورت آنلاین اطلاعات کسب کنند.
اگر اغلب کسب و کار شما از طریق شبکه سازی و روابط فردی است، افراد وب سایت شما را بررسی خواهند کرد.

 

۲- مشتریان بیشتر

 

مشتریان بیشتر

 

بیشتر از ۲.۴ میلیارد نفر هر روز از اینترنت استفاده می کنند و حدود ۹۰% از آن ها خرید می کنند ، یا با شرکت ها ارتباط برقرار می کنند، بنابراین اگر شما وب سایتی نداشته باشید بخش بزرگی از مشتریان و یا مخاطبین خود را از دست داد.

 

۳- ۲۴  ساعت روز در دسترس باشید!

 

24-7-365

 

وبسایت شما مانند ویترین فروشگاه یا گالری حرفه ی شماست، با این تفاوت که در آن هیچگاه به روی مشتریان و یا بازدید کنندگان بسته نمی شود و 24 ساعت روز، 7 روز هفته و 365 روز سال در دسترس مشتریان و بازدید کنندگان خواهد بود.

 

۴-  رقبای شما وب سایت دارند

 

رقابت

 

باید بدانیم که دنیای امروز دنیای رقابت است و اگر می خواهیم موفق باشیم باید همگام با تکنولوژی و دانش روز پیش برویم، اگر رقبای ما در این عرصه وارد شده اند ، جای خالی ما در این بازار به سرعت حس شده و تاثیرات آن نمایان می گردد.

 

۵-  «ما را در گوگل جستجو کنید!»

گوگل

 


مردم از روش های سنتی پر هزینه و پر دردسر جستجوی اطلاعات دور شده‌اند و به سمت جستجوی آنلاین می‌روند، بخصوص به وسیله‌ی موبایل‌ها و یا دیگر ابزار های همراه. مردم هنگام جستجو در موتورهای جستجو، باید بتوانند به راحتی در مورد کسب‌وکار شما اطلاعات کسب و از آن استفاده کنند.