طراحی وب سایتطراحی سایت یک سرمایه گذاری است و باید مدت زمان زیادی برای شما سودآوری داشته باشد، بهتر است طراحی سایت، کلاسیک(و نه مد روز) و کد نویسی آن با کیفیت باشد تا مدت طولانی بتوان از وب سایت بهره برداری نمود و متحمل هزینه های اضافی به روز رسانی نشد.
یک وب سایت خوب که بتواند افراد زیادی را به خود جلب کند باید  علاوه بر زیبایی بصری  از لحاظ تجربه کاربری (UX) نیز کارا و موثر طراحی شده باشد. تنها در این صورت کاربرانی که از طریق رعایت اصول سئو و دیگر منابع به سمت وب سایت شما هدایت شده اند، کاربران دائمی و یا مشتریان شما خواهند شد.
همچنین طراحی سایت بصورت ریسپانسیو (واکنش گرا) که به کاربران شما این امکان را می دهد که در دستگاه های مختلف مانند موبایل، تبلت و ... وب سایت شما را به صورت مناسب ببینند، یک تکنیک طراحی و توسعه وب سایت است که با گسترش استفاده کاربران از تلفن های هوشمند به صورت یک ضرورت در آمده است.
گروه نرم افزاری WAD  برای دست یافتن به این مهم، پس از مشاوره با مشتریان و آگاهی از خواست ها و نیازهای آنها با استفاده از تکنیک ها و روش های نوین و کارآمد، اقدام به طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما از پایه و با کیفیت مناسب می نماید.